aloesowy żel do mycia zębów – zastosowanie i właściwości

20171021_154115

Kolejnym z kosmetyków firmy FOREVER, który miałam okazję przetestować jest pasta do zębów z miąższem z aloesu, bez fluoru dla całej rodziny! Dla dzieci już od pierwszego ząbka!

Aloe vera od dawna cenione jest za swoją jakość i różnorodność zastosowań – także w higienie jamy ustnej. Z Forever Bright, jednym z najlepszych żeli do mycia zębów na rynku, twój uśmiech będzie prawdziwie olśniewający.

Stworzone do użytku przez całą rodzinę, Forever Bright zawiera składniki wyłącznie najwyższej jakości. Jest także odpowiednie dla wegetarian, ponieważ nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Naturalny miętowy aromat daje ci poczucie świeżości i czystości. Lata badań, prac i współpracy z naukowcami oraz stomatologami pozwoliły Forever Living uzyskać optymalną recepturę czyszczącą na bazie aloesu. Twoja rodzina pokocha aromat żelu i uczucie świeżości po jego użyciu.

Właściwości:
-zawiera propolis pszczeli
-nie zawiera fluoru
-pozbawia kamienia nazębnego
-niweluje problem nadwrażliwości
-opracowana do użytku przez całą rodzinę

NIE ZAWIERA FLUORU!!!

Testowałam pastę przez około miesiąc. Mogę śmiało potwierdzić, że używanie jej jest bardzo przyjemne gdyż ma super, miętowy, świeży smak, pozbawia szybko osadu nazębnego.
W czasie ciąży, moje dziąsła zaczęły być bardzo wrażliwe szczególnie na zimno, po ciąży ta nadwrażliwość mi się utrzymała. Żel aloesowy firmy FOREVER, zniwelował ten problem praktycznie do minimum.

SZCZERZE POLECAM. PRODUKT ZAKUPIĆ MOŻECIE NA STRONIE FIRMY FOREVER => FOREVER/a>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *